Hakkımızda

Firmamız her türlü LED aydınlatma elemanlarının üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız bazı komponentleri yurt dışında üretirken, bazı kısımların üretimi yurdumuzda yapılmakta ve firmamız tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ürünlerimizin son kullanıcı gereksinimlerini karşılayabilmesi için, gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında yaptırdığımız yarı mamullerin yüksek kalite standardında olmasına azami dikkat göstermekteyiz. Hazır malzemeler kullanmak yerine, ürün içerisindeki en küçük detaylara inerek, kendimize özel ürünler oluşturmaya çalışmaktayız. Yarı mamul üretimindeki bu özenimiz de doğal olarak nihai ürünlerimizin kalitesine yansımaktadır.

Enerjinin en önemli gereksinim haline geldiği günümüzde, LED ürünler geleceğin teknolojisi olarak, yüksek verimlilik, uzun ömür ve enerji tasarruflarıyla çok kısa sürede geleneksel aydınlatmanın yerini alacak ve vazgeçilmez hale gelecektir. Amacımız yenilikçi ve güncel ürün çeşidimiz, kalitemiz ve deneyimli ekibimizle gerek iç piyasa ve gerekse ihracat alanında en önde gelen firmalar içerisinde sürekli yer almaktır.

Süreç

Zaman sürecinde bizim için önemli dönüm noktaları
 • 2014İç piyasa
  İç piyasa için üretime başladık. Proje ürünlerinde edindiğimiz birikimlerimizi iç piyasa için ürettiğimiz ürünlere aktarmaya başladık
 • 2011İhracat
  İlk ihracatımızı gerçekleştirdik
 • 2010İlk projemiz
  Proje mimarlarıyla ortak çalışarak, ilk projeye özel üretimimizi gerçekleştirdik
 • 2009LEDle tanışma
  Yirmi yıllık iş hayatımıza yeni bir teknoloji olan LEDi ekledik
 • ...